Modern Oasis Opposite Bosco Verticale

  • 70 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy apartament Modern Oasis Opposite Bosco Verticale Mediolan jest położony 2 km od takich obiektów jak Galeria Wiktora Emanuela II, 5 min pieszo od stacji metro Isola. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

W obiekcie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Odpocznij na tarasie.

Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Apartament o powierzchni 70 m² oferuje pierwszorzędną lokalizację 2 km od stacji kolejowej Dworzec Milan Cadorna. Jeśli masz ochotę odwiedzić okolicę, sprawdź Cmentarz Cimitero Monumentale w Mediolanie. Znajduje się w pobliżu od tego apartamentu. Katedra Narodzin św. Marii w Mediolanie leży w odległości 25-minutowego spaceru. Apartament Modern Oasis Opposite Bosco Verticale mieści się zaledwie 550 m od najbliższego przystanku autobusowego Piazzale Lagosta.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Modern Oasis Opposite Bosco Verticale Mediolan
The Skyline Loft - Bosco Verticale Area
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Skyline Loft - Bosco Verticale Area

8.0
Bardzo dobry 65 opinii
192 m od nieruchomości
USD 289 USD 260
za noc
Shortmi Borsieri
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Shortmi Borsieri

9.4
Wspaniały 119 opinii
200 m od nieruchomości
USD 312 USD 281
za noc
Sebenico 10
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sebenico 10

323 m od nieruchomości
USD 169 USD 152
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Porta Garibaldi w Mediolanie
    300 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Dostęp do Internetu
    • Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 19:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji015146-LNI-06920,IT015146C2L66OD9OJ
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Modern Oasis Opposite Bosco Verticale akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Modern Oasis Opposite Bosco Verticale nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Modern Oasis Opposite Bosco Verticale jest kuchnia?
      W apartamencie Modern Oasis Opposite Bosco Verticale goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.
    • Czy apartament Modern Oasis Opposite Bosco Verticale oferuje późne zameldowanie i wymeldowanie?
      Tak, dla wygody Gości w apartamencie Modern Oasis Opposite Bosco Verticalemożna zorganizować późniejsze zameldowanie i wymeldowanie.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Porta Garibaldi w Mediolanie
    300 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Modern Oasis Opposite Bosco Verticale Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij